Neonowe kolory

Neonowe kolory – hit wiosny 2018

By admin

Październik 17, 2019

Neonowe kolory są obecnie niezwykle popularne. Jest to swojego rodzaju odmiana od ubrań w zgaszonych, nieszczególnie rzucających się w oczy kolorach, takich jak szary lub czarny. Neonową odzież i dodatki noszą przede wszystkim osoby młode, nierzadko zdarza się jednak, że sięgają po nie również osoby starsze.

Neonowe paznokcie, makijaż i włosy

Obecnie bardzo powszechnym trendem jest jaskrawy, rzucający się w oczy makijaż. Dotyczy to zarówno makijażu oczu, jak i wyboru lakieru do paznokci. Dużą dowolność można zachować zwłaszcza w przypadku malowania paznokci. Warto tu jednak zwrócić uwagę na to, że kolor lakieru powinien być w jak największym stopniu dobrany do koloru odzieży. Jest to szczególnie ważne w przypadku neonowych kolorów, które w dużym stopniu rzucają się w oczy. Wielu znanych producentów lakierów hybrydowych i tradycyjnych wypuściło własne linie produktów w krzykliwych kolorach, jako odpowiedź na obecne trendy.

W przypadku makijażu oczu sprawa wygląda inaczej. Tutaj kolory nie mogą być tak jaskrawe, a duże nasycenie kolorów jest dostępne wyłącznie w cieniach do oczu wysokiej jakości, jako że takie kosmetyki muszą być bardzo dobrze napigmentowane. Mimo to w ofercie wielu producentów pojawiają się kosmetyki, które lepiej lub gorzej wpasowują się w neonowe trendy. Obecnie wykonuje się makijaż z wykorzystaniem intensywnych kolorów, co jest ciekawym odstępstwem od delikatnych, pastelowych barw lub klasycznego smokey eyes.

Neonowe ubrania- sukienki, koszulki i buty

Oprócz makijażu i dodatków w jaskrawych kolorach, dużą popularnością cieszą się również neonowe bluzki. Często w tego typu barwach utrzymana jest odzież sportowa, jako że jaskrawe kolory są uważane za bardziej motywujące i dodające energii do działania. Neonowe kolory nie ograniczają się jednak tylko do odzieży sportowej. Tradycyjne bluzki, nie mające z odzieżą sportową nic wspólnego, również występują w jaskrawych odcieniach zielonego, pomarańczowego lub żółtego. Tego typu ubrania rozświetlają kreacje i rzeczywiście pobudzają.

Nosząc odzież w neonowych kolorach warto pamiętać o tym, aby nie przesadzić. Jeden element ubrania w jaskrawym odcieniu zdecydowanie wystarczy, aby ożywić każdą kreację. Przesyt tego typu odzieży z kolei może wydawać się niemodny i nieestetyczny. Warto o tym pamiętać także przy wyborze dodatków, które, choć pozornie mogą pasować do odzieży, w zbyt dużej ilości nie będą wyglądać zbyt dobrze. Najważniejszą zasadą, której zawsze należy się trzymać, jest dbanie o estetykę ubioru i jego ogólny wygląd.

Neonowe kolory – hit wiosny 2018
5 (100%) 1 ocen(a/y)

About admin