Ubrania z naszywkami

Ubrania z naszywkami – hit czy kit?

By admin

Październik 17, 2019

W poprzednim sezonie praktycznie wszystkie sklepy odzieżowe w swojej ofercie miały ubrania z naszywkami, przeważnie były to dżinsy, bluzy albo bluzki. Można było spotkać ubrania z dosłownie kilkoma naszywkami, ale i takie, gdzie te naszywki zajmowały większość dostępnej powierzchni. Czy była to chwilowa moda, która natychmiast przemija i następny sezon o niej zapomni? Czy tego typu ozdobniki się sprawdziły? I tak, i nie.

Naszywki na ubrania

Naszywki na ubrania są na pewno ciekawym i oryginalnym rozwiązaniem, gdyż nie tylko nadają charakteru spodniom czy bluzkom, ale pozwalają też wyrazić siebie w bardziej dosadny sposób, niż za pomocą „zwykłych” ubrań. Niezależnie od tego czy nasz styl jest bardziej rockowy, czy spokojniejszy. Czy bardziej przemawiają do nas stonowane ubrania, czy może ekstrawaganckie to dzięki naszywkom możemy osiągnąć zamierzony efekt w każdym przypadku. Poza tym nawet spodnie z ogólnodostępnej sieciówki możemy przeistoczyć w niepowtarzalne i bardzo indywidualne ubranie. Wszystko zależy od naszej kreatywności, a niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania jest po pierwsze szeroki wybór naszywek w różnych kolorach i wzorach, po drugie możliwość ich odprucia jeżeli nie spełnią swojej roli.

Ubrania z naszywkami – hit czy kit?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, oczywiście co za dużo, to nie zdrowo i z naszywkami także nie należy przesadzać. Mają one mieć charakter raczej ozdobny, dekoracyjny, więc w przypadku ich zbyt dużej ilości może to wyjść po prostu śmiesznie. Jednak wszystko jest dla ludzi i nawet jeżeli Twoja bluzka jest jedną wielką tablicą z naszywkami, to dlaczego nie? Najważniejsze żeby czuć się w tym dobrze i w ten sposób wyrażać siebie. Być może za każdą z nich kryje się jakaś historia, może ich zbieranie to Twoje hobby, albo po prostu wpadły Ci w oko podczas zakupów. Dlaczego miałyby leżeć w szafie, skoro można ozdobić nimi ubrania?

Chwilowa moda

Prawdopodobnie i ta moda minie, gdyż wiele tego typu akcji, to zwykłe sezonówki. Nie oznacza to jednakże, że wszystkie naszywki trzeba odpruć albo nigdzie już nie znajdziemy nowych. Po prostu sklepy odzieżowe nie będą już na nie stawiać, co nie znaczy, że my nie możemy, wręcz przeciwnie. Dzięki temu gdy sieciówkowa moda minie, nasze ubrania będą się mocniej wyróżniać, tym bardziej, im lepiej przemyślimy każdą naszywkę. Jeżeli za naszywkami idzie jakaś historia, pokazują one na przykład nasze muzyczne upodobania albo poczucie humoru, to tego typu ubrania są odporne na czas i żadna chwilowa moda im nie straszna.

Ubrania z naszywkami – hit czy kit?
5 (100%) 1 ocen(a/y)

About admin